Loni, Ghaziabad, Uttar Pradesh
GST No. 09ACCFA6465D1ZH
Call 07942712794 92% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Product Series | CompactLogix |
| Controller/Processor Model | 1769-L33ER |
| Memory | 512 KB |
| Module Type | Processor/Controller |
| Communication Port | EtherNet/IP |
| Number of Channels | 2 |
| Power Supply | 200 W |
| Display | Digital |
| Signal Type | 24V DC Sinking |
| Condition | New |
| Features | Safety Rated (SIL) |
| Brand | Allen Bradley |
| Voltage | 24 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Pack Type | Box |
View Complete details